Big Joy Aminobig Amino Asit

Sporculara Big Joy amino asit esansiyel olan ve olmayan 19 tane amino asitin hepsini sunan bir sporcu takviye gıda ürünüdür. Big Joy amino asit konsantre ve izole whey proteinlerinden elde edilen bir ürün olup kullanan sporcuların amino asit gereksinimini hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Big Joy Aminobig amino asit 330 tablet kutusunda satışa sunulmaktadır.

Big Joy Aminobig Amino Asit Hakkında Merak Edilenler

Big Joy Aminobig amino asit özellikleri olarak ele alındığında içerisinde B6 vitamini bulunması dikkat çeken bir özelliktir. B6 vitamininin sağlayacağı faydalar normal protein ve glikojen metabolizmasına önemli katkısı bulunduğundan spor yapan sporcuların takviye olarak alması gereken bir vitamindir. Bu katkılarının yanında normal enerji oluşum metabolizmasına da etkisi olduğu için supplementlerin birçoğu içeriğinde B6 vitamini bulundurmaktadır. Big Joy Aminobig amino asit içeriği bakımından bir servisinde 3000 mg amino asit karışımı bulunduması, %23 oranında BCAA’yı içeriğinde sahip oluşu, bir servisinde 684 mg BCAA ve 750 mg esansiyel amino asit içermesi içeriği hakkında bilinmesi gereken hususlardan bir tanesidir.

Ürün Hakkında Ayrıntılar:

Bigjoy Aminobig amino asit 330 tablet içermektedir ve her bir servis miktarı 3 tabletten oluşmaktadır. Bir servisin de 3 gram protein, 1 gram karbonhidrat ve 10 mg B6 vitamini içerirken yağ ve şeker içerisinde bulunmamaktadır. Bigjoy Aminobig amino asit 330 tablet aspartam, domuz katkı maddesi, et ürünü ve GDO maddelerini içermemektedir. Firma tarafından önerilen Big Joy Aminobig amino asit kullananlar orta seviye ve ileri seviyede spor yapan sporcuların olmasını önermektedir. Antrenman öncesi ve sonrası birer servis alınarak tüketilmesidir. 

Ücretsiz Kargo ve Hediye Ürün FırsatıSupplementler.com

Big Joy Aminobig Amino Asit İçin Bizim Yorumlarımız:

Amino asit kullanarak günlük amino asit ihtiyacını karşılamak isteyen sporcuların tercih edebileceği bir ürün olduğu Big Joy Aminobig amino asit yorum başlığında sizlere söyleyebiliriz. Birçok sporcu tarafından kullanılan bigjoy Aminobig amino asit  330 tablet sahip olduğu esansiyel ve esansiyel olmayan 19 farklı amino asiti bünyesinde barındırıyor olması size amino asit yönünden yardımcı olabilecek bir ürün olduğunu göstermektedir. %23 oranında BCAA içermesi ve B6 vitaminini içeriğinde bulunduruyor olması da antrenmanlarınız da enerjinizin daha fazla olmasını sağlayabilecektir. Big Joy Aminobig amino asit yorumları fiyat konusunda iyi olsa da tablet yutma konusunda birçok sporcu tarafından kötü yorumlara sahiptir. Etki konusunda da tartışılan Big Joy Aminobig amino asit kullanan sporcuların anatomisine, beslenmesine ve antrenman içeriğine göre farklı etkiler etmektedir. Fiyat açısından pahalı olmayan bir ürün olduğu için satın alıp denendikten sonra etki gördüğünüz takdirde kullanımına devam edeceğiniz bir ürün olabilir.

Protein Tozu Ürünlerini Keşfet
Önceki İçerikWeider İnceleme & Yorum
Sonraki İçerikBig Joy Aol Big Zma İnceleme & Yorum

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ