Supplementler.com

Sci-Mx Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Profesyonel anlamda spor faaliyetleri ile adını duyuran çok sayıda kurumsal iş ortağını etrafına toplamayı başaran ve bu başarısıyla Avrupa’da satış başarısını hızla katlamaya devam eden Sci-Mx Nutritions, Türkiye’de Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi besin takviyesi sponsorluğunu üstlenmektedir. İngiliz asıllı firma, 11 yıllık tarihinde İngiltere’nin lider sporcu besinleri markası olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Hemen Sci-Mx Ürünlerini Keşfet! >

Sci-Mx Tarihi & Menşei

Samworth Brothers bünyesinde İngiltere’de temelleri atılan Sci-Mx sporcu besinleri markası, 2007 yılında ilk defa sporcularla buluşturulmuştur. Avrupa genelinde birçok ülkede spor kulüpleri ile sponsorluk ilişkisi bulunan Sci-Mx markası, Türkiye’de de Galatasaray SK’nün tüm branşlarına besin takviyesi ürünleri tedarik etmekte. Firma, sahip olduğu tüm olanaklarla dünya standartlarında üretim yapmayı ve bu alanda en uzman kişilerden üretim sürecinde faydalanmayı benimsemiş bir misyona sahiptir. Ürünlerin üretimi sürecinde firmanın sahip olduğu uzman ekip bilimsel araştırmalarını sürdürmekte ve ürünlerin geliştirilmesine katkı sağlamaktadır. Markanın Türkiye’deki tek resmi distribütörü Ulusoy Sportif Gıdalar Tic. Ltd. Şti.’dir.

Sci-Mx Üretim Yeri & Fabrikası

Sci-Mx’in tüm ürünleri İngiltere’de bulunan markaya ait tesislerde gerçekleştirilmekte ve üretilen tüm ürünler bu noktada ambalajlanarak tüketicilere ulaştırılmakta.

Sci-Mx Üretim Standartları ve Sertifikaları

Protein tozu ve çeşitli sporcu besinlerini üretirken en üst standart düzeyini gözeten Sci-Mx, ISO 9001, Good Manifacturing Practice ve IFS sertifikalarına sahip tesislerde üretim yapmaktadır. Firmanın ürettiği hiçbir üründe Dünya Anti Doping Ajansı’nın yasaklı olarak belirlediği etken maddeler bulunmamaktadır.

Sci-Mx Ürünleri

Whey protein tozu alanında piyasada benzersizliği önemseyen firma, ürün kategorilerinde yer alan tüm ürünlerde tamamen markaya özel formülleri kullanıyor. Türkiye’de özellikle Whey Plus Hardcore ve Ultra Whey adlı protein tozlarıyla fark yaratan Sci-Mx, ayrıca bu ürünlerinde izlediği fiyat politikasıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor. İçeriğinde gereksiz hiçbir etken maddeye yer verilmeden üretilen bu ürünlerin tamamında markanın kendisine has tat ve dokusunun bulunuyor olması, kullanıcılar açısından Sci-Mx ürünlerini özel kılıyor. BCAA Intra Hardcore, Muscle Meal Hardcore Gainer ve Creatine Monohydrate ise yine firmanın piyasayla buluşturduğu başarılı ürünlerden.

Sci-Mx Satış Noktaları

Sci-Mx markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Ulusoy Sportif Gıdalar Tic. Ltd. Şti., firmanın ürünlerinin Türkiye’de dağıtıcılığını yapıyor. Supplementler.com, protein7.com, aloprotein.com adresleri üzerinden Sci-Mx markasının ürünlerini kolayca ve güvenle sipariş edebilirsiniz.

Sci-Mx Ortalama Fiyatları

İngiltere’den, Avrupa’nın tamamına yayılan ve bu yayılma sürecinde avantajlı fiyat politikasını benimseyen Sci-Mx markasının ürünleri piyasa ortalamasının altındadır. Hem saf içeriği hem de markanın İngiliz menşeili olması nedeniyle, fiyat avantajı da söz konusu olduğunda sporcuların sıklıkla tercih ettiği bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Sci-Mx’in böyle bir fiyat politikasını benimsiyor olmasının ardında yatan neden ise markanın genel anlamda kurumsal müşteri portföyünün oldukça geniş olması gösterilebilir. Doğal olarak büyük partilerle satışa alışkın olan firma, perakende olarak piyasaya sunulan ürünleri hızla piyasaya yayabilmek için fiyat avantajı vaat ediyor. Dahası bu uygulamanın firmaya kazandırdığı en büyük artı, ürünlerin bu denli güvenilirliğinin yanında kolay ulaşılabilirliği olduğundan büyük bir satış hacmi söz konusu oluyor.

Sci-Mx Hakkında Yorumlarımız

Piyasada henüz genç sayılabilecek markalardan birisi olan Sci-Mx, bizce gelecekte sporcu gıdaları piyasasını domine edebilir. Bugün 11 yıllık geçmişine sayısız sportif başarının adını yazdıran firma, sponsorluğunu üstlendiği profesyonel sporcular ve spor kulüpleri ile popülerlik kazanmaya devam ediyor. Profesyonel alanda kullanıcı kitlesi geniş olduğundan, firma ürünlerini çok ciddi testlerden ve kontrollerden geçiriyor. Bu da tüm ürünlerin güvenilirlik düzeyinin maksimize olduğu anlamına geliyor. Açıkçası piyasada bu denli hassas çalışma prensibini benimseyebilecek derecede kurumsal ilişkileri bulunan firma sayısı az olduğundan, Sci-Mx gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek sayılı firmalardan. İngiltere’de gıda ürünlerinin denetimi konusunda gösterilen hassasiyet de düşünüldüğünde Sci-Mx Nutritions, en saf ürünleri geliştirmek için her gün yeni bir çalışma yapmak zorunda diyebiliriz.

Sci-Mx’in protein tozu ve mass gainer ürünleri, Türkiye’de çok kısa sürede sporcuların beğenisini kazandı. Whey Plus Hardcore, kana hızlı karışan whey proteini olmasının yanında düşük karbonhidrat ve yağ içeriğiyle dikkat çekiyor. Öte yandan Muscle Meal Hardcore Gainer, kilo almak ve kas kütlesini hızla dolgunlaştırmak isteyenler için eşsiz bir karbonhidrat, protein dengesi sunuyor.

Sci-Mx Mass

Sci-Mx Mass İnceleme & Yorum

Sci-Mx Mass yüzde 65 oranında karbonhidrat ve yüzde 17 oranında protein birleşiminden oluşmaktadır. Yüksek tempolu ve yoğun kas gruplarını çalıştırdıkları için yorucu antrenman yapan...
Sci-Mx Whey Plus Hardcore Protein

Sci-Mx Whey Plus Hardcore Protein İnceleme & Yorum

Sağlıklı bir yaşam için spor ve sağlıklı beslenmek gerekmektedir. Spor ile uğraşan insanlar hem sağlığını korumak hem de vücudunun hayallerindeki şekle dönüşmesini istemektedir. Bundan...
Sci-Mx Recover 2:1 Isolate

Sci-Mx Recover 2:1 Isolate İnceleme & Yorum

Proteinler sporcuların hayatında, antrenmanlarda kaldırdığı ağırlıklar kadar büyük bir öneme sahiptir. Kaslarının gelişmesi için yoğun antrenmanlar yapan sporcuların bu kadar yorgunluktan sonra kaslarını da...
Sci-MX İnceleme & Yorum

Sci-MX İnceleme & Yorum

Sci-Mx protein tozları vücut geliştirme sporuna yeni başlayanlar ve profesyoneller için oldukça doğru bir tercihtir. Türkiye’de protein tozlarına baktığınızda fiyat performans açısından beklenen hizmetin...