Supplementler.com

QNT Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa’nın önde gelen supplement üreticilerinden QNT (Quality Nutrition) köklü tarihi ve güvenilir imajıyla sporcuların tercih ettiği başarılı firmalar arasında yer alır. Bilimsel çalışmalarıyla ve teknolojik yenilikleri adım adım takip ediyor olmasıyla alanında sürekli gelişim gösteren firma uluslar arası kalite standartlarını karşılayan ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Hemen QNT Ürünlerini Keşfet! >

QNT Tarihi & Menşei

QNT’nin kuruluşu 1988 senesinde Belçika’da gerçekleşmiştir. Genel merkezi Brüksel’de bulunan firmanın A.B.D., İngiltere ve Hindistan’da ofisleri mevcuttur. 2018 yılı itibariyle 30’u aşkın ülkeye ürünlerini ulaştıran firmanın 800’ün üzerinde distribütörü bulunmakta. Firma ürünlerinin hepsini kendi tesislerinde ve laboratuvarlarında geliştirerek üretmekte. 2000’li yıllarda çok sayıda profesyonel sporcunun ve spor kulübünün sponsorluğunu üstlenerek, başarılı ilişkilere imza atan QNT, halen çok sayıda spor branşında aktif olarak sponsorluk görevi üstlenmektedir.

QNT Üretim Yeri & Fabrikası

Firmanın ürünleri Belçika’da bulunan ve tamamen firmaya ait tesislerde imal edilmektedir ve yine Belçika’da ambalajlanarak sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

QNT Üretim Standartları ve Sertifikaları

Geniş ürün gamına sahip firma, ürettiği tüm ürünler için yüksek kalite standartlarını korumaya özen gösterir. Bu yönden kendi iç kabiliyetlerini kullanarak geliştirdiği tesislerinde, ileri teknoloji olanaklarından yararlanan QNT’nin tesisleri ISO 9001, HACCP, EFSIS ve GMP sertifikalarıyla tescillenmiştir. Firmanın tesislerinde ürünlerin üretim süreci boyunca denetim, kontrol ve analiz çalışmaları gerçekleştirilir. Üretilen ürünlerin tamamı piyasaya sürülmeden önce laboratuvar çalışmalarıyla incelenerek kalite standartlarına uygunluk test edilir.

QNT Ürünleri

Quality Nutrition markasının piyasada 30 yılı devirdiği günümüzde ürün sayısı çok fazladır. Sporcu besinleri sektöründe sayılabilecek tüm kategorilerde ürün imalatını gerçekleştiren firmanın protein tozu alanındaki yenilikçi girişimleri profesyonel sporcuların beğenisini toplamaktadır. Bu alanda kolay sindirim özelliğiyle öne çıkan protein tozlarını sporcularla buluşturan firmanın özellikle QNT Light Digest Whey Protein Powder ürünü dikkat çekmektedir. Uluslar arası sporcu besinleri pazarında yüksek satış performansı gösteren bu ürünün hem protein yönünden zengin olması hem de kolay sindirilebilir olması rakipleriyle farkı açmasına yardımcı olmuştur. Firmanın ayrıca diğer body building ve fitness ürünleri de piyasada rağbet görmektedir. Bunlar arasında; BCAA, Kreatin, L-Carnitine ve Glutamin gibi önem arz eden takviye edici gıdalar yer alır.

QNT Satış Noktaları

QNT Nutrition markasının ürünlerini supplementler.com, aloprotein.com, protein7.com adreslerinden güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

QNT Ortalama Fiyatları

Uluslar arası pazarda ciddi satış performansı gösteren ürünleriyle tanınan QNT’nin Türkiye’de supplement sektöründeki fiyatlarını dikkate aldığımızda piyasanın biraz üzerinde olduğunu görüyoruz. QNT, günümüze dek piyasaya sunduğu ürünlerde farklılığı önemseyen bir firma olduğundan mukayese edilebilecek pek muadil yok; bu nedenle de markanın ürünlerinin fiyat yönünden kendi kalite standartlarına denk seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

QNT Hakkında Yorumlarımız

Belçika menşeili QNT firması bugün Avrupa’da çok sayıda kurumsal ve bireysel sportif faaliyetlerin sponsorluğunu üstleniyor. Bu, firmanın alanında rüştünü ispatlayarak belirli bir kalite standardının üzerinde ürünler ürettiğine işaret eden bir durum olduğundan QNT en baştan artı puanı cebe atıyor. Türkiye’de sporcuların Avrupa’dan ithal edilen markalar arasında en fazla tercih ettiği isim olarak karşımıza çıkan QNT’nin özellikle diyet programı konusunda hassas olan sporculara yönelik geliştirdiği ürünleri övgüyü hak ediyor. Dahası Light Digest özelliği ile piyasaya sunduğu whey protein tozunun satış başarısı da ortada. Zerocarb Metapure ve Gofret Protein Bar ürünlerinin de Türkiye’de rağbet gördüğünü göz önünde bulundurursak, QNT başarılı bir firmanın sahip olması gereken en önemli niteliğe sahip diyebiliriz –farklı kategorilerde ürün başarısı.

Qnt Dessert Protein

QNT Dessert Protein İnceleme & Yorum

Kas gelişimini maksimum düzeye çıkarmak için sporcuların antrenmanlarındaki veriminin dışında bir sporcunun olmazsa olmazı olan beslenmeye de dikkat etmesi gereklidir. Gün içerisinde kaslarının ihtiyacı olan amino asitleri...
Qnt Belgian Waffles Protein

QNT Belgian Waffles Protein İnceleme & Yorum

Sporcular verimli antrenmanlar dışında kas gelişimini arttırmak için beslenme ve uyku düzenine de oldukça dikkat etmelidirler. Günde 4-5 öğün yemek tüketirken, yemek yemekten artık...
QNT

QNT İnceleme Yorum

1991 yılında kurulan marka günümüzde son teknoloji ürünleri ile Avrupa'nın supplement alanında önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren QNT...
QNT Light Digest Whey Protein Tozu İnceleme ve Yorum

QNT Light Digest Whey Protein Tozu İnceleme ve Yorum

1988 yılında Belçika’da kurulan Quality Nutrition (QNT), alanında köklü bir tarihe sahip markalardan birisidir. Merkezi, Belçika’nın Brüksel kentinde bulunan QNT’nin Amerika, İngiltere ve Hindistan’da...