Nutrend Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa’nın köklü tarihe sahip supplement markalarından birisi olan Nutrend Nutrition, sporcuların premium kalite takviye gıda arayışına tam anlamıyla yanıt veren markalar arasında yer alır. Kendisine ait üretim tesislerinde ve laboratuvarlarda gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalar sonucunda ürünlerinde her daim yeniliği ve güvenilirliği önemseyen marka 30’dan fazla ülkeye ürünlerini ulaştırıyor.

Hemen Nutrend Ürünlerini Keşfet! >

Nutrend Tarihi & Menşei

Nutrend Nutrition’un temelleri 2013 senesinde Çek Cumhuriyeti’nde atılmıştır. 25 yılı tamamlamak üzere olan tarihinde büyük başarılarıyla ün kazanan firma, güçlü üretim kadrosunun kullandığı modern ve son teknolojik olanaklarla donatılmış tesislere sahiptir. Bu tesislerde firmanın kendi çalışmaları sonucunda geliştirdiği Nutrend’e has formüller ile ürünler üretilmektedir. 2018 yılı itibariyle Avrupa’nın en büyük sporcu besinleri markaları arasına adını zirveye yazdırmış olan firma, 40’dan fazla ülkede 750’den fazla satış noktasıyla ürünlerini sporcularla buluşturuyor. Çok sayıda profesyonel sporcunun sponsorluğunu üstlenen firma, her yıl yüz binlerce sporcunun tercihi.

Nutrend Üretim Yeri & Fabrikası

Nutrend Nutrition firmasının tüm ürünleri Çek Cumhuriyeti’nde firmaya ait kapalı tesislerde üretilmekte ve burada ambalajlanarak dağıtım noktalarına sevk edilmektedir.

Hemen Nutrend Ürünlerini Keşfet! >

Nutrend Üretim Standartları ve Sertifikaları

Avrupalı markaların birçoğunda olduğu gibi Nutrend’de ürünlerini üretirken kullandığı hammaddeleri özenle seçmektedir. Birinci sınıf hammadde sertifikasına sahip hammaddeleri tesislerinde işleyerek ürünlerini geliştiren firmanın üretim tesisleri ISO 9001: 2000 ve ISO 9001:2008 üretim sertifikalarıyla tescillenmiştir. Firmanın ürettiği tüm ürünler Anti-Doping komitesince test edilerek değerlendirilmektedir ve hiçbir üründe doping etkisi yaratacak madde bulunmamaktadır. Nutrend’in en ayrıcalıklı ürünleri protein tozları olup, protein ürünlerinde kullanılan hammaddeler belirli konumlarda ve doğal alanlarda yetişen hayvanlardan elde edilmektedir. Nutrend Nutritions, Çek Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler imal etmektedir.

Nutrend Ürünleri

Çek Cumhuriyeti menşeili markanın ürün kategorisi üç genel bölümden oluşur. Bunlar; dayanıklılık sporları, fitness ve vücut geliştirmedir. Ürün kategorilerinin altında toplamda 30 ürün imalatını üstlenen firma, uluslar arası başarıya imza atan ISODrink ve Deluxe Whey Protein ürünlerinin geliştiricisidir. Firmanın piyasaya sunduğu tüm ürünler teknolojik aşamalardan geçerken, hassas bir şekilde denetlenir ve formülden sapmalar en üst güven düzeyinde kontrol altında tutulur. Nutrend markasının imal ettiği tüm ürünler piyasaya sunulmadan önce profesyonel sporcular tarafından test edilir. Nutrend markasının dikkat çeken diğer ürünleri arasında; Nutrend Compress BCAA 4:1:1 ve Nutrend Whey Protein yer alır. Türkiye pazarına da ilk defa giriş yaptığı günden beri rağbet gören bir marka olarak Nutrend’in ürünleri iyi bir satış başarısına ve olumlu geri bildirimlere sahiptir.

Hemen Nutrend Ürünlerini Keşfet! >

Nutrend Satış Noktaları

Nutrade Nutrition markasının ürünlerini supplementler.com adresinden güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Nutrend Ortalama Fiyatları

Fiyat konusunda Nutrend markasının piyasada ortalamanın etrafında dolaştığı ve bazı ürünlerde piyasa ortalamasına göre avantajlı fiyatların söz konusu olduğu söylenebilir. Performans açısından değerlendirildiğinde Nutrend ürünleri fiyatının hakkını vermektedir. Birçok amatör ve profesyonel sporcunun da tercihi olan marka, sunduğu ürünlerdeki yoğun protein içeriği ve saf ürün garantisi ile muadillerine kıyasla daha düşük maliyete sahiptir. Özellikle protein tozu kategorisinde yer alan %100 Whey Protein ürünü güçlü BCAA ve protein içeriğiyle, protein tozu maliyetini dert eden amatör sporcular için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek, uygun fiyatlı bir opsiyondur.

Hemen Nutrend Ürünlerini Keşfet! >

Nutrend Hakkında Yorumlarımız

25 yıllık geçmişiyle sporcu gıdaları üreten markalar arasında kendisine özel bir yer ayıran Nutrend markası Çek Cumhuriyeti’nden Avrupa’nın neredeyse tamamına hükmetmiş durumda. Avrupa’da çok sayıda başarılı rakibi de bulunmasına karşın, firma az kategori çok ürün stratejisini izlediğinden, kullanıcı kitlelerini iyi ayırmış. Bu ayrım içerisinde kullanıcılar çok sayıda ürün alternatifine sahip. 2018 yılında 40’tan fazla ülkenin kapılarını aralayıp, adından söz ettiren bir marka olduğundan bizim açımızdan güvenilirliği de bir hayli yüksek. İşin aslı Avrupa menşeili markaların neredeyse tamamı kalite ve hijyen konusunda iyi bir performans gösteriyor. Çünkü AB standartlarını karşılayamayan ürünler piyasada kendisine yer bulamıyor. Bundan da ötesi Nutrend, Çek Cumhuriyeti sınırları içindeki 25 yıllık tarihinde kendisini sürekli olarak geliştirmekten asla kaçınmamış. Hantal bir firma olmayışının avantajını elde eden marka, ürünlerini saflaştırma konusunda teknolojik yönden iyi bir başarıya sahip. Bu durumu özellikle firmanın protein tozlarını kullanıyorken anlıyorsunuz. Protein tozu ürünlerinin neredeyse tamamında ürünlerin kolay karışmasına yardımcı olan yapay maddeler bulunur. Nutrend’in protein tozlarının aşırı kolay karışmadığını, biraz vakit ayırmanız gerektiğini göreceksiniz. Bu durumun nedeni markanın yapay maddelerden olabildiğince kaçınmış olmasıdır. Haliyle marka bu özelliğiyle kullanıcılarının sağlığını önemsediğini ispatlıyor ve zira ambalajlarının üzerinde de göreceğiniz üzere sertifikalarıyla bu önemseyişi tescilliyor.