Nanox Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa’dan yola çıkarak kendine has kimliğiyle supplement pazarında emin adımlarla büyüyen Nanox, piyasadaki büyümesini devam ettiriyor. Dünya çapında 40’tan fazla ülkede sporcu gıdaları arasında yüksek kalite standartlarıyla tercih edilen Nanox Nutrition katma değeri önemseyen ve dürüstlüğü ön plana çıkaran imajıyla tanınıyor.

Hemen Nanox Ürünlerini Keşfet! >

Nanox Tarihi & Menşei

Nanox International firması 2007 yılında Belçika’da kurulmuştur. Kuruluşundan 1 sene sonra sınırlarını Belçika dışına taşımaya karar veren Nanox, 2008’de 5 farklı ülkede ürünlerini satışa çıkarmıştır. Bu erken dönemde yalnızca 3 ürünün ihracını gerçekleştiren firma, girdiği pazarlarda gösterdiği üstün performansın geri dönüşü olarak daha hızlı bir yayılma politikasını benimsemiştir. Son etapta 40’tan fazla ülkede ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan Nanox, 30’dan fazla ürünüyle supplement grubunun her alanına dokunmaktadır. Türkiye’de de profesyonel sporcular tarafından tercih edilen bir marka olan Nanox, ülkemizi temsil eden şampiyonlar Ersin Kuruel ve Demet Karakaya’nın sponsorluğunu üstlenmiştir. Fiyat ve performans dengesini, kullanıcının beklentisini karşılayacak standartlarda koruma politikasını benimseyen marka, bugün kendi kalite standartlarındaki diğer markalara kıyasla çok daha cazip olması ile bilinir. Firmanın kendi tesislerinde gerçekleştirdiği üretimlerde kullanılan firmaya has teknik ve formüller sonucunda, piyasada benzeri yaratılamayacak ürünler geliştirilmektedir.

Nanox Üretim Yeri & Fabrikası

Nanox’un kendisine ait tesisleri Belçika’da bulunmaktadır. Ürünler firmaya ait tesislerde hazırlandıktan sonra yine Belçika’da ambalajlanarak distribütörler aracılığıyla 40’tan fazla ülkeye sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfet! >

Nanox Üretim Standartları

Nanox markası modern dönemin en iyi fabrikalarında ürünlerini imal etmektedir. Firmaya ait devasa tesislerde üst düzey teknolojik olanaklar kullanılarak sürekli olarak kalite kontrol ve ürün analiz işlemleri gerçekleştirilir. Ürünlerin üretildiği fabrikalar GMP ve HACCP sertifikalı olup, ürün formüllerinde gereksiz ve doping etkisi yaratabilecek hiçbir içeriğe yer verilmemektedir.

Nanox Ürünleri

Belçika menşeili firma piyasaya 3 ürünle giriş yapmasının ardından geçen 11 yıl içinde 30’dan fazla kendine has ürünü geliştirerek sporcuların beklentilerini karşıladı. Geniş bir ürün gamı bulunan firma yağ yakıcı termojenik kahve ürünlerine dahi sahip olduğu ürün kataloğunda benzersiz ürünlere yer veriyor olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Protein tozu alanında devrim niteliğinde saflık ve kalite özellikleri sunan Protilox, Nanox’un en başarılı ürünleri arasında yer alır. Yapay içeriklerden arındırılarak geliştirilmiş formülüyle, düşük yağ ve karbonhidrat içeren Protilox, vücut geliştiriciler arasında rağbet gören ürünlerdendir.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfet! >

Yağ yakmak isteyenler için Coffee Coach ve Coffee Perfect ürünlerini geliştiren Nanox firması, iki termojenik kahve ürününü piyasanın benzersizi kılmak için uzun süren laboratuvar çalışmaları gerçekleştirilmiş. Sağlıksız bileşenlerden tamamen arındırılarak geliştirilen ve kahve gibi kolayca tüketilebilen yağ yakıcılar yaratmak Nanox’a piyasada iyi bir satış başarısı getirmiştir.

Firmanın ayrıca izole whey, protein bar, kreatin ve karnitin gibi çeşitli ürünleri de bulunmaktadır.

Nanox Satış Noktaları

Nanox markasının ürünlerini supplementler.com adresinden güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Nanox Ortalama Fiyatları

Ürün kalite grubu yüksek olan Nanox’un fiyatları kendi segmentine göre oldukça caziptir. Fiyat konusunda kullanıcılarının zorluk yaşamamasını kendisi için bir prensip olduğunu ifade eden firmanın Türkiye’de de fiyatları yüksek kalite supplement markaları arasında ortalama düzeyde seyretmektedir. Hem içerik hem de güvenilirlik yönünden değerlendirildiğinde markanın fiyatının hakkını verdiğini belirtmek gerek.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfet! >

Nanox Hakkında Yorumlarımız

Nanox, Türkiye’ye oldukça geç giriş yapan bir marka. Avrupa’da kurulduğu ilk seneden sonra çok hızlı yayılma gösteren marka Türkiye’de sporcuların merakla beklediği birçok ürüne imza attı ve sonunda ürünler Türkiye pazarında da yerini aldı.

Nanox’un başta kendi tesislerine sahip olması gibi özel bir avantajı var. Almanya ve İngiltere’de bulunan çok sayıda supplement markasına kıyasla kendi tesislerine sahip olma avantajını ürünlerine doğrudan yansıtan Nanox, benzersiz formülleriyle dikkat çekici işler çıkarmış. Özellikle yağ yakıcı termojenik ürünlerinde “kahve” farklılaştırmasına gitmesiyle sektörde yankı uyandıran Nanox’un bu alandaki iki temel ürünü de oldukça başarılı ve üstelik fiyat olarak da uygun.

Hemen Protein Tozu Ürünlerini Keşfet! >

Protein tozu grubunda artık yüzlerce markanın, yüzlerce ürünü mevcut. Dolayısıyla içerik yönünden ne kadar farklılaşırsanız farklılaşın piyasada bir muadiliniz mutlaka bulunuyor. Burada sizi alternatifsiz kılan tek şey ürünün kalite standartları ve marka güvenilirliği oluyor ki Nanox bunların hepsini vaat ediyor. Protein yönünden aşırı zengin bir içeriğe sahip olduğu söylenemez ama ürünün verimliliği oldukça yüksek. Hem izole hem de standart whey protein tozu alanında başarılı ürünler geliştirilmiş.

Genel anlamda Nanox’u mercek altına aldığımızda Türkiye’de satışa çıkan ürünlerinin neredeyse tamamında bizden yüksek not aldı. Fiyat olarak da kullanıcısını yormayan ürünleri bulunduğundan Nanox’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.