Myprotein Protein Tozu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Supplement piyasasıyla buluşturduğu ürünleri en yüksek standartlarda test ediyor olmasıyla tanınan Myprotein firması gıda güvenliği alanında devrim yaratacak üretim teknikleriyle ürünlerini geliştirmekte. Avrupa’dan yola çıkarak tüm dünyada rüştünü ispatlamayı başaran Myprotein markasının satış başarısı 70’den fazla ülkede büyümeye devam ediyor.

Hemen Protein Tozu Ürünleri Keşfet! >

Myprotein Tarihi & Menşei

Kulvarında öncü kabul edilebilecek markalardan birisi olan Myprotein, 2004 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Kuruluşundan 3 sene sonra piyasada büyük bir patlama yaratan marka, büyüme hızıyla birçok ödüle layık görülmüş. 2011 senesinde The Hut Group tarafından satın alınarak büyüme hızına katkı sağlanan marka, bu süreçten sonra başarısını katlayarak gelişmeye devam etmiş. Birleşik Krallık ve Kanada’da çok sayıda sportif kuruluşla iş birliği halinde olan marka, güvenilirlik konusunda da oldukça hassas.

Myprotein Üretim Yeri & Fabrikası

Myprotein markasının tüm ürünleri İngiltere’nin Cheshire kentinde, firmaya ait gelişmiş tesislerde üretilmektedir.

Myprotein Üretim Standartları

Myprotein’in ürün kategorisinde yer alan her ürün, bağımsız kuruluşlar tarafından düzenli olarak test edilmektedir. Firmanın üretim tesisleri GMP, HACCP ve RC Gıda Güvenliği sertifikasına sahiptir. Bilimsel gelişmeleri güncel olarak takip eden ve alanında gösterdiği çalışmalara entegre eden firma, kaliteli ürün standartlarını çok yüksek çıtada tutmaktadır. UKAS’ın akredite edilmiş ortağı ALS aracılığıyla firmanın kalite özellikleri sürekli olarak test edilir. En yüksek kalitede imalat prosedürlerinin izlenebilmesi için ISO17025 standartları sağlanır. İngiliz Perakende Konsorsiyumu tarafından markanın ürünlerine, gıda güvenliği alanında AA notunu vermiştir. Myprotein ürünleri WADA (World Anti-Doping Agency) standartlarına göre üretilmekte ve hiçbir üründe doping etkisi yaratabilecek etken madde bulunmamaktadır.

Hemen Protein Tozu Ürünleri Keşfet! >

Myprotein Ürünleri

Myprotein markasının dünya çapında en çok tercih edilen ürünleri Impact Whey ve Impact Whey Isolate’dir. Protein tozu kulvarında saflık konusunda titiz bir performans gösteren markanın bu iki protein tozu ürünü, kullanıcılardan tam not almıştır. Yapılan değerlendirmelerde Impact Whey Isolate’in izole whey proteinleri arasında kana karışma hızının en yüksek olan ürünler arasında yer aldığı ortaya konulmaktadır. Myprotein markasının ayrıca BCAA, yağ yakıcı, kreatin, glutamin, lösin ürünleri de bulunmaktadır.

Myprotein Satış Noktaları

Myprotein markasının ürünlerini supplementler.com adresinden güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Myprotein Ortalama Fiyatları

Yüksek kalite standartları ve güvenilir ürün imajı ile piyasada yüksek fiyattan satışa sunulması beklenen Myprotein, sporcuların kalitenin ulaşılması zor bir şey olduğu düşüncesini yıkıyor. Piyasada orta kulvarda yer alan birçok ürünle benzer fiyat skalasını izleyen Myprotein bu özelliğiyle hem kolay ulaşılabilir hem de satış performansı yüksek bir markadır.

Hemen Protein Tozu Ürünleri Keşfet! >

Myprotein Hakkında Yorumlarımız

Avrupa menşeili supplement markaları arasında Myprotein kadar saf ve şeffaf bir marka neredeyse yok denilebilir. Ürettiği her ürünü yoğun testlerden geçiren firma, yeni bir ürün geliştirirken de oldukça uzun laboratuvar sürecinden geçiyor. Hal böyle olunca ortaya çıkarılan ürünlerdeki kalite standartları da bir hayli yüksek oluyor. Ambalajlarından da anlaşılabileceği üzere firma abartıyı ve şatafatı değil sadeliği ve doğallığı seçiyor. Zira bu detayı ürünlerin içeriğinden de kolayca anlayabiliyorsunuz.

Protein tozu kulvarında Myprotein oldukça sevilen bir marka. Hem standart whey protein tozu hem izole protein tozu kollarında kendisine sadık bir müşteri kitlesi yaratmayı başarmış. İçerik olarak her iki ürünü de incelediğimizde ıvır zıvırdan arındırılmış, başarılı ve saf ürünler görüyoruz. Amino asit profilleri bir hayli gelişmiş ürünlere imza atan firmanın ürünleri 2016’dan beri Türkiye pazarında da sporcularla buluşuyor.

BCAA takviyesi arayışı içinde olanlar için zenginleştirilmiş BCAA ürünleri de kullanışlı olarak değerlendirilebilir. Sadece bu alanda muadilleri ile fiyat konusunda sorun yaşayabilecek olan marka sunduğu güven ile ortaya çıkan fiyat farkını tolere ediyor.