Alanında oldukça itibarlı bir supplement satış sitesi olan Goprotein, Türkiye’de en çok tercih edilen supplement platformları arasında yer alır. Sporcuların ihtiyacı olan besin takviyelerinin yanı sıra shaker ve çeşitli aksesuarlar temin eden firma hem güvenilir hem de kaliteli olmasının yanında uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki 6 yıllık tarihinde oldukça başarılı bir profil çizen Goprotein, sitesinde yer verdiği bilgilendirmeler ile de amatör sporcular için oldukça iyi bir seçenek.

Goprotein.com.tr Kuruluş Yılı ve Misyonu

Goprotein, 2012 yılında “yenilikçi ve güvenilir” imajıyla kurulmuştur. Sporculara ve sağlıklı yaşam hedefine sahip kişiler için besin takviyesi ürünlerinin satışına başlayan firma, ürün çeşitliliği yönünden oldukça başarılı. Sadece sporcular tarafından tercih edilen supplement ürünlerine değil günlük yaşamda ihtiyaç duyulabilecek multivitamin ve mineral ürünlerine de sitesi üzerinde yer veren Goprotein, bu anlamda uluslar arası alanda dikkat çeken markaları Türkiye’deki müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Goprotein.com.tr Güvenilir mi?

Kredi kartı ile online alışverişte güvenlik düzeyini yüksek seviyede tutan firmanın %100 orijinal ve kaliteli ürün garantisi bulunuyor. Satışa sunulan tüm ürünleri T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayına sahip ve firma ürün denetimi konusunda kendisi de oldukça hassas.

goprotein

Ürün teslimatında Yurtiçi Kargo ile işbirliği içinde olan firma, aldığı siparişleri doğru ve zamanında teslim etme konusunda duyarlılığa sahip. Bu anlamda müşterilerin karşılaştıkları sorunları çözme konusunda titiz davranan firmanın başarılı bir müşteri temsilciliği kadrosuna sahip olması dikkat çekici.

Goprotein.com.tr Kargo, Gönderim & İade Politikası

Goprotein, sipariş edilen ürünlerin teslimatında Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıdır ve verilen siparişin tutarı ne olursa olsun kargo ücreti almamaktadır. Ürün sipariş edilip ödemesi tamamlandığında firma aynı gün içerisinde kargolama işlemini gerçekleştirmekte ve ürün kargolandığı anda siparişi veren müşteriye e-posta ya da kısa mesaj yoluyla takip numarası ibraz edilmektedir. Kişi takip numarası aracılığı ile Yurtiçi Kargo’nun web sitesi üzerinden ürününün takibini gerçekleştirebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Besinmarket.com.tr Hakkında Yorum & İnceleme

Firma tarafından kargolanan ürünün müşterinin eline ulaşmaması, kaybolması ya da farklı bir sorunun ortaya çıkması durumunda go@goprotein.com mail adresine durum bildirilebilir. Firma, teslimat sorununa ilişkin bildirimi aldığı anda aynı ürünü en kısa süre içerisinde tekrar kargolamaktadır. Eğer ürün firma stoğunda bulunmuyorsa, ilgili ürünün ücreti siparişi veren kişiye iade edilmektedir.

goprotein logo

Ürün teslim alınırken sevkiyat esnasında meydana gelen bir hasarın olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer bir hasar söz konusu ise “hasar tespit tutanağı” tutturularak ürünün reddi gerçekleştirilmeli ve kargo görevlisinden iadesi talep edilmelidir. Goprotein, hasarlı ürünün aynısını tekrar kargolayacaktır.

Goprotein.com.tr Satış Noktaları ve Mağazalar

Goprotein.com, online supplement satış sitesi olup perakende satış şubesi bulunmamaktadır.

Goprotein.com.tr Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

https://goprotein.com.tr/

Adres: Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sk. No: 2/6 34381 Şişli / İstanbul

 Telefon: 0 212 234 38 38

 E-Mail: go@goprotein.com.tr

Goprotein.com.tr Rakiplerine Göre Avantajları

Goprotein’in supplement sektöründe sahip olduğu en büyük avantaj güvenilirlik ve teslimat hızı olarak gösterilebilir. Firma, müşteri ilişkilerinde oldukça gelişmiş bir içsel anlayışa sahip olup hem teslimatın gerçekleştirilmesi hem de müşterinin memnuniyeti konusunda oldukça hassas. Sipariş edilen ürün eğer mesai saatleri içerisinde firmaya bildirilmişse aynı gün içerisinde kargolama işlemi gerçekleştirilmekte ve çoğu zaman siparişler 24 saati geçmeden müşteriye teslim edilmekte. Bu tip hızlı teslimat uygulamaları supplement sektörünü yakından tanıyanlar için oldukça beğeni toplayan bir durumdur.

Piyasada fiyat konusunda firmaların genellikle benzer skalada ürünleri satışa sunduklarını görüyoruz. Dönem dönem supplement satışı yapan firmalar indirimler izlerler ve bu anlamda Goprotein’de uygun fiyatlı ürünleri sık sık müşterileriyle buluşturuyor diyebiliriz.

goprotein site

Sporcuların supplement sitelerinde bulabildikleri aksesuarlar genellikle belirli bir ürün grubuyla sınırlıdır ancak Goprotein’in web sitesinde oldukça kalabalık bir ekipman ve aksesuar yelpazesi yer aldığını görüyoruz. Üstelik fiyat olarak da perakende mağazalara göre daha cazip bir seviyenin izlendiğini gözlemliyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Bodyfitshop.com.tr Hakkında Yorum & İnceleme

Az sayıda supplement sitesinin sunduğu kıyaslama özelliğine web sitesinde yer veren Goprotein, hangi ürünü alacağı konusunda kafa karışıklığı yaşayan kişilere bu anlamda oldukça iyi bir yardım sağlıyor.

Goprotein.com.tr Değerlendirme ve Yorumlarımız

Goprotein, perakende satış mağazası bulunmayan ve yalnızca online olarak supplement satışı yapan bir firma. Bu alanda sadece online segmente hitap eden firma, kendi kulvarında en iyilerden birisi diyebiliriz. Oldukça stabil ve kullanımı kolay bir site ile hizmet veren firmanın sade ara yüzü kullanıcıları açısından oldukça iyi.

Kısıtlı marka seçeneğine sahip olmasına karşın Goprotein’de ürün yönünden zenginlik var diyebiliriz. Hem vücut geliştirmeye yönelik destekleyici takviyelere hem de sağlıklı yaşama yönelik vitaminlere, minerallere yer veren Goprotein’de aksesuar ve ekipmanlar da bir hayli fazla. İşaret ettiğimiz üzere Goprotein kalabalık olmayan bir marka grubuna sahip ancak bu markaların da dünya çapında isim yapmış, güçlü markalar olduğunun altını çizmemiz gerek.

Müşteri hizmetleri konusunda da iyi bir performans gösteren Goprotein, bu anlamda supplement sektöründe sık sık karşılaşılan ürün tedariği problemlerinde oldukça güvenilir. Ürününüze ilişkin yaşadığınız sorunlarda maliyeti tarafınıza yüklemeden, sorununuzu gidermeye odaklı çalışan Goprotein’i bu yönden güvenle tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ