Antalya’da perakende satış mağazasını açtıktan sonra kısa sürede büyüme gösteren Body Fit Shop, online alanda da sporcuların beklentilerini karşılamak konusunda oldukça iyi bir performansa sahip. Hem ürün çeşitliliği hem de ürünlere ilişkin sağladığı bilgilendirme sistemiyle beğeni toplayan Body Fit Shop’ta Türkiye’de en çok tercih edilen başarılı markaları bulabilmek mümkün.

Bodyfitshop.com.tr Kuruluş Yılı ve Misyonu

Merkezi Antalya’da yer alan Body Fit Shop, 2010 yılında kurulmuş ve supplement sektörüne girdiği günden bu yana adım adım büyümeye devam etmiş. 8 yıllık periyod içerisinde 4 şube daha açarak genişlemesini sürdüren firma ürünlerinin tüketicilere ulaştırılmasından önce kendi bünyesinde değerlendirmelere oldukça dikkat etmektedir. Bu anlamda da akademisyenlerle ve alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Müşterilerin aldığı ürünlere ilişkin memnuniyetini önemseyen bir firma olma özelliği taşıyan Body Fit Shop, misyon olarak ise spora, sporcuya ve spor yapan kişilere saygıyı benimsemiş. Zira ürünlerinde ve ürünlerin satışından kullanımına kadar olan tüm aşamalarda doğru, iyi ve kaliteli olmayı önemsemekte.

bodyfitshop.com.tr

İzmir, Osmaniye, Muğla ve Antalya’da şubeleri bulunan Body Fit Shop perakende satış mağazalarında da sporla ilgilenen ve supplementlerle ilgili olarak yeterli sağlık bilgisine sahip personellerle çalışmaktadır.

Bodyfitshop.com.tr Güvenilir mi?

Body Fit Shop, ilk defa Antalya’da şubesini açtığında Türkiye için fitness ve vücut geliştirme kültürünün spor salonlarına henüz yeni yeni taşındığı bir dönemdi. Firma, sporculara yönelik besin takviyesi ürünlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaştırarak kendisini ispatlarken bir yandan da büyümeye devam etti ve bugün 5 şubeli bir supplement firması haline geldi. Satıcı firma olarak sorumlu olduğu görevleri yerine getiren bir firma olan Body Fit Shop, ayrıca alanında uzman bir ekiple çalışarak sadece ticari değil kaliteli yaşam kaygısı da güdüyor diyebiliriz. Ürün teslimatı, orijinallik ve seçicilik konusunda hassasiyetiyle tanınan firma bu özellikleriyle amatör ve profesyonel sporcular için güvenilir bir platform.

İlginizi Çekebilir:  Supplementler.com Hakkında Yorum & İnceleme

Bodyfitshop.com.tr Kargo, Gönderim & İade Politikası

Body Fit Shop’un online platformundan satın alınan hiçbir ürün için kargo ücreti talep edilmemektedir. Siparişler Türkiye’nin tüm konumlarına ulaştırılabilmektedir. Siparişlerin hafta içi 17:00’dan önce ve Cumartesi günü 14:00’dan önce verilmesi durumunda aynı gün içerisinde kargolama yapılmaktadır.

Ödeme opsiyonları arasında; kredi kartı ile online ödeme, EFT, havale kapıda ödeme yer almaktadır. Kapıda ödeme opsiyonunun seçilmesi durumunda 6 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Ürünlerin kargoya verilmesi ile birlikte siparişi veren kişiye e-mail ya da kısa mesaj ile kargo takip numarası ulaştırılmaktadır ve ilgili kargo firmasının web sitesi üzerinden ürün takibi yapılabilmektedir.

bodyfitshop.com.tr site

Satın alınan ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilmektedir. İade etmeden önce iade nedeni ile birlikte fatura ve sipariş numarasını içeren bir e-mail info@bodyfitshop.net adresine gönderilmelidir. Firma mailinizi aldıktan sonra iade prosedürleri ile ilgili bir yanıtı size gönderecektir. Satın alınan üründe taşıma sırasında meydana gelen bir hasar varsa bu durum kargo görevlisi huzurunda belirlenmeli ve hasar tespit tutanağı tutturularak ürünün reddi yapılmalıdır. Kargo görevlisinden ürün teslim alındığı anda kargo firmasının sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bodyfitshop.com.tr Satış Noktaları ve Mağazalar

Body Fit Shop – Antalya Merkez Şube

Adres: Deniz Mah. Konyaaltı Cad. Akdeniz Apt. No 11/C  Muratpaşa, ANTALYA

Body Fit Shop – MarkAntalya Şube

Adres: Tahılpazarı Mah. 406 Sk. No:84 07025 Muratpaşa, ANTALYA

Body Fit Shop – Marmaris Şube

Adres: Tepe Mah. Yeniyol Cad. No : 5 Z/13 Marmamis / Muğla

Body Fit Shop – Kadirli Şube

Adres:  Dere Mah. Ş.İsmail Işıkbol Cad. No 35/E Kadirli Osmaniye

Body Fit Shop – İzmir Şube

Adres: Vali Rahmibey Mahallesi Forbest Sokak no: 152/A Buca / İzmir

İlginizi Çekebilir:  Aminocu.com Hakkında Yorum & İnceleme

Bodyfitshop.com.tr Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

https://www.bodyfitshop.com.tr/

Adres: Deniz Mah. Konyaaltı Cad. Akdeniz Apt. No 11/C Muratpaşa / ANTALYA

Telefon: 0 242 247 43 47

E-Mail: info@bodyfitshop.com.tr

Bodyfitshop.com.tr Rakiplerine Göre Avantajları

Çok şubeli bir firma olması nedeniyle Body Fit Shop’un müşterilerinin güvenini kazanan bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum pek tabii ki son dönemde bir hayli kalabalıklaşan ve güven konusunda riskli olan firmalar arasında Body Fit Shop’un bir adım önde olması anlamına geliyor. Piyasadaki 10 yıla yakın tecrübesi ile supplement satıcıları arasında sevilen bir isim haline gelen Body Fit Shop ayrıca Türkiye’de isim yapmış ünlü vücut geliştiriciler ile de birebir temas halinde olduğundan sevilen bir firma.

bodyfitshop.com.tr mağaza

Body Fit Shop’un online alanda ticari kaygılarının yanında sosyal anlamda da duyarlı olduğunu görebiliyoruz. Bu anlamda kendisine ait bir blogu bulunan ve bu blogda alanında tecrübeli yazarların bilgilendirme yazılarının yer alıyor olması, firmayı özellikle amatör sporcular için sevilen bir platform haline getiriyor.

Firmanın web sitesinde yer alan kombinasyonlar sekmesine ilerlediğinizde, bir arada kullanımıyla vücut geliştirmede etkili olan ürünlerin kombinlendiğini ve ayrı ayrı alındığında daha pahalı olan ürünleri uygun fiyatla satışa sunduğunu görebiliyorsunuz. Aslında bu uygulama supplement sektöründe oldukça yaygın ancak Body Fit Shop’un ürün kombinlerken oldukça kaliteli ve beğenilen ürünleri bir araya getirdiğini görüyoruz. Diğer firmaların aksine firma düşük satış performansına sahip ürünleri kombinlemeyi seçmemiş ve oldukça iyi kombinler yaratmış.

Bodyfitshop.com.tr Değerlendirme ve Yorumlarımız

Genel itibariyle supplement sektöründe isim yapmış markalar arasında yer aldığını söyleyebileceğimiz Body Fit Shop, hem güvenilir hem de güçlü bir marka. Piyasa hayatına Antalya’da başlayan Body Fit Shop kısa sürede hızlı büyüme göstererek önce 5 şubeye ve ardından online alanda başarılara imza atmış durumda. Üstelik oldukça kalabalık bir marka gamına sahip olduğunu gözlemlediğimiz firma alanında profesyonel bir çizgiye kendisini yerleştirmiş.

İlginizi Çekebilir:  Aloprotein.com Hakkında Yorum & İnceleme

Body Fit Shop’un online satış sitesini incelediğimizde sade ve şık bir tasarımla karşılaşıyoruz. Diğer birçok supplement sitesinin aksine aydınlık ve karmaşadan uzak bir tasarımın olması bizi etkiledi diyebiliriz.

Web sitesi üzerinde karşılaştırma segmentine yer veren firma, müşterilerin ürün tercihinde ürün kıyaslamasına olanak tanıyor ve böylelikle müşterinin kendisi için en uygun ürünü bulabilmesine yardımcı oluyor. Bu tip müşteri odaklı çalışmalar supplement sektöründe pek görülmüyor olduğundan Body Fit Shop bu alanda da bizden bir artı aldı.

Sonuç olarak güçlü bir ekip ve kaliteli bir web sitesi ile supplement alanında hizmet veren Body Fit Shop’un Türkiye’deki hem amatör hem de profesyonel sporcular için oldukça güvenilir ve kaliteli bir site olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ