İstanbul’da yerleşik olarak hizmet vermekte olan Sportek’in online satış platformu olarak kurulan Besinmarket, kısa süre içerisinde Sportek’in başarılarını online platforma taşımasını sağlayan e-ticaret sitesi olmuş. Supplement sektöründe güvenilirlik ve orijinal ürün hassasiyetini dikkate alarak piyasada kendisine yer edinmeye çalışan firmanın online olarak da iyi bir çizgide ilerlediğini baştan söyleyebiliriz.

Besinmarket.com.tr Kuruluş Yılı ve Misyonu

Besinmarket.com.tr, supplement ürünlerinin satışında e-Ticaret sitesi olarak 2017 yılında çalışma hayatına başlamıştır ancak sitenin arka planında daha köklü bir geçmiş yatmakta. Besinmarket adresinin kurucusu İstanbul’da 11 yıldır perakende şubesiyle hizmet vermekte olan Sportek’tir ve firma supplement alanında Türkiye’de yerleşik pazarın eski isimleri arasında yer almaktadır.

besinmarket.com.tr

Sportek/Besin Market, 2007 senesinde kurulduktan sonra Türkiye Patent Enstitüsü tarafından tescil ettirilmiştir. Patentli olma özelliğine sahip sayılı supplement firması arasında yer alan Sportek/Besin Market, sporcuların gelişimleri için ihtiyaç duydukları besinlerin tedariklerinin sağlanması ve fitness araçlarının pazarlanması adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Besinmarket.com.tr Güvenilir mi?

Besinmarket.com.tr, önceki başlıklarda da ifade ettiğimiz üzere Sportek adlı supplement markasının online satış koludur ve Sportek, Kadıköy’de yer alan şubesiyle 11 yıldır sunduğu hizmetlerle güvenilirliğini ve kalitesini ispatlamış bir firmadır. Besin Market platformu üzerinden tedariği sağlanan ürünlerde de firma aynı kalite standartlarını ve güvenilirlik düzeyini önemsemekte, bu anlamda müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

besinmarket.com.tr logo

Besin Market adresi üzerinden satışı gerçekleştirilen tüm ürünler Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından tüm izinleri alınmış olan ürünlerdir. Ürünler faturalı ve %100 oriijinallik tescili ile müşterilere ibraz edilmektedir.

Besinmarket.com.tr Kargo, Gönderim & İade Politikası

Besin Market üzerinden verilen siparişler için kargo ücreti talep edilmemektedir ancak kapıda ödeme opsiyonu tercih edildiğinde 6 TL fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Sipariş verilip ödeme işlemi tamamlandıktan sonra firma kısa bir süre içerisinde ürünleri kargoya teslim etmektedir ve sipariş verilen ilin mesafe durumuna göre ürünler en geç 2-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Fitbull.com Hakkında Yorum & İnceleme

Siparişi veren kişi tarafından ibraz edilen adreste bir hata söz konusu olması durumunda teslimatın gerçekleşememesi halinde, kişi teslimat ile ilgili olarak firma tarafından aranmaktadır.

Siparişi veren kişinin e-posta adresinin hatalı olmadığının teyidini sağlamak adına firmaya sipariş verildiği anda teyit maili gönderilmektedir.

Besinmarket.com.tr Satış Noktaları ve Mağazalar

Sportek-Kadıköy

Adres: Rasimpaşa Mahallesi Mühendis Sarı Ali Sokak no:1/1 Kadıköy/İstanbul

Besinmarket.com.tr Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

https://www.besinmarket.com.tr/

Adres: Rasimpaşa Mah. Mühendis Sarı Ali Sok. No:1/1 Kadıköy/İSTANBUL

Telefon: 0 216 405 18 34

Besinmarket.com.tr Rakiplerine Göre Avantajları

Besin Market’i piyasada avantajlı kılan özelliği Sportek gibi güvenilir bir firmanın supplement satış kolu olması diyebiliriz. İstanbul, Kadıköy’de yer alan yerleşik şubesinde 11 yıldır sunduğu supplement hizmetleriyle adından söz ettiren firma, online alanda da standartlarını önemsiyor ve koruyor. Bu yönden tüketicilerin sağladığı geri bildirimler de dikkate alındığında Besin Market’in alanında beğenilen ve kaliteli bir platform olduğunu söylemek yanlış olmaz.

besinmarket.com.tr güvencesi

Firmanın web sitesinde şöyle bir tur attığınız zaman genel olarak fiyat/performans odaklı olduğunu görüyorsunuz. Üstelik firmanın ürün yelpazesini incelediğinizde Türkiye standartlarında çok sayıda markaya ev sahipliği yaptığını da görebilirsiniz. Haliyle de ürün alternatifinizin en fazla olduğu sitelerden birisi olarak Besin Market’i tercih etmemek işten bile değil. Bu tip avantajlar firmaları gerçekten büyük ölçüde farklılaştırıyor.

Firmanın İstanbul için geçerli olan MotoKurye hizmetinin olması ise İstanbul’da yaşayanlar için ayrı bir avantaj. Firma İstanbul içi verilen siparişlere MotoKurye hizmeti veriyor ve siparişin aynı gün içinde teslim edilmesi sağlanıyor. Eğer 350 TL ve üzeri tutarda sipariş verirseniz bu hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz ancak eğer siparişiniz 350 TL’nin altındaysa 30 TL MotoKurye ücreti ödemeniz veya kargo ile teslimatı beklemeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Gym-market.com Hakkında Yorum & İnceleme

Besinmarket.com.tr Değerlendirme ve Yorumlarımız

Besin Market, spor salonu kültürünün parlamaya başladığı dönemlerde kurulan Sportek firmasının internet kolu olarak sporcularla buluşuyor. 10 yılı aşkın süredir Kadıköy’deki şubesinde onlarca supplement markasının ürünlerini sporcularla buluşturan Sportek açıkçası böyle bir girişimde  bulunarak oldukça iyi bir hamle yaptı. Zira firmanın İstanbul’daki müşteri kitlesinin Sportek’e karşı sahip olduğu memnuniyeti bilmeyen yoktur. Firma oldukça güvenilir ve kaliteli ürün konusunda da garantici.

besinmarket.com.tr mağaza

Besin Market, sportekin yerel mağazasında olduğu gibi oldukça geniş bir ürün grubuna sahip. Daha önce hiç duymadığınız markalarla da karşılaşmanız olası. Üstelik firmanın fiyat politikasına baktığınızda da birçok üründe oldukça avantajlı fiyatların sunulduğunu görebilirsiniz. Özellikle dönemsel kampanyaları yakalayacak olursanız, bir ürün fiyatına iki ürünü daha alabilirsiniz.

Cömert bir firma olarak da dikkatimizi çeken Besin Market, birçok ürünün yanında çok sayıda hediye ürün yolluyor ve bu hediye ürünler konusunda da oldukça dürüst olduğunu düşünüyoruz. Tüketiciler, bugün piyasadaki birçok firmayla hediye vaatlerinin boş olması sorununu gördüğünden, böyle cömertliklerin yerine getirilmesi cezbedici oluyor ve Besin Market bu anlamda gerçekten iyi bir profile sahip.

Firmanın Kadıköy’de şubesinin bulunuyor olması İstanbul’daki müşteriler için MotoKurye gibi bir avantajı yaratıyor ve doğal olarak bu durum en kalabalık müşteri kitlesinin Besin Market’i tercih etmesinde etkili oluyor. Eğer siparişleriniz 350 TL’nin üzerindeyse bu imkandan ücretsiz olarak faydalanabiliyor ve aynı gün için siparişinizi teslim alabiliyorsunuz.

Sonuç olarak arka planında kaliteli firmaların yer aldığı birçok supplement sitesinde olduğu gibi Besin Market de Sportek güvencesiyle sporcularla buluşuyor ve kaliteli olduğunu online sahada da kanıtlamayı başarıyor.

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ