Supplement alanında köklü bir deneyime sahip olan Besindestek, piyasada güvenilir ve kaliteli adreslerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kalabalık ve deneyimli ekibiyle supplement sektöründe ürün tedariği sağlayan firma yalnızca online satışa odaklı olmamakla beraber sağlıklı yaşamı destekleme güdüsüyle de çalışmalarını sürdürüyor.

Besindestek.com Kuruluş Yılı ve Misyonu

Besindestek.com, 2012 senesinde kurulan Ulusoy Sportif Gıdalar Dış Tic. Ltd. Şti.’nin e-ticaret kolu olarak hizmet vermeye başlamış. 15 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulan site, firmanın perakende satış sektöründeki deneyiminin yanı sıra supplement alanında da yetkinliği ile oldukça kaliteli hizmet veriyor. Uluslar arası supplement sahasında isim yapmış markaların ithalatında güçlü bir ele sahip olan firma, orijinallik konusunda da hassas.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir misyonla çalışmalarını sürdüren firmanın mottosu ise; yaşamını destekle, limitlerini zorla. Bu motto ile sporcuların gelişimlerinde sağlıklı ve kaliteli yaşamı ön plana çıkaran Besindestek ailesi, aynı zamanda sıkı çalışma ile limitleri zorlamaya davet ediyor.

besindestek.com

Kendi kulvarında yenilikçiliği de önemseyen bir isim olarak Besindestek, kendisini ve teknolojik olanaklarını güncelleyerek çalışıyor. Online olarak supplement satışı gerçekleştiren siteler arasında en çok tercih edilen platformlardan da birisi olan Besin Destek, tarihini güçlü kılacak yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

Besindestek.com Güvenilir mi?

Ulusoy Sportif Gıdalar firmasının güvencesiyle ürünlerini tüketicilerle buluşturan Besindestek, sektördeki güvenilir isimlerdendir. Online olarak gerçekleştirilen ödeme işlemleri, ürünlerin teslimatı ve orijinallik ile ilgili olarak tüm tereddütleri egale edecek şeffaflık düzeyini üst çıtalarda tutan firmadan ürün satın alırken kuşku duymanız gerekmez.

Besindestek.com Kargo, Gönderim & İade Politikası

Besindestek.com adresi üzerinden satın alınan ürünlerin teslimatında Aras Kargo taşıyıcı firma görevini üstlenmektedir ve kargo ücreti alınmamaktadır. Firmaya hafta içi 17:00’a kadar ve cumartesi günleri 12:00’a kadar ulaştırılan siparişler aynı gün içinde kargolanmakta olup, bu zaman dilimleri haricinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Protein7.com Hakkında Yorum & İnceleme

Besindestek.com üzerinden verilecek olan siparişlerde EFT, havale, online kredi kartı ve kapıda ödeme opsiyonlarından faydalanmak mümkündür. Firmanın bu alandaki bir artısı da kapıda ödeme seçeneğinde ekstra bir ücret talep edilmemesidir.

besindestek.com kampanya

Satın alınan ürünler teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde firmaya iade edilebilmekte. İade edilecek olan ürünün orijinal kolisi ve ambalajında hasar olmaması gerekmektedir. Ambalajsız olarak iade edilen ürünler firma tarafından kabul edilmemekte. Ürün iade edilirken yanında faturasının da ibraz edilmesi gerekmekte. Firma tek kullanımlık ürünleri ve kullanımında fiziksel temas gerektiren ürünleri iade olarak kabul etmemekte.

Ödemesi gerçekleştirilmiş ancak kargolanmamış siparişlerin iptalinde firma ile mesai saatleri içerisinde iletişime geçmeniz gerekmekte. İptal talebi sonrasında işlem onaylandığında üç iş günü içerisinde yapılan ödeme iade edilir.

Besindestek.com Satış Noktaları ve Mağazalar

Besindestek – İstanbul

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Cd. No:54, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Besindestek.com Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

https://www.besindestek.com/

Firma Resmi Ünvanı: ULUSOY SPORTİF GIDALAR DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: İzzettin Çalışlar Cad. No: 54 Bahçelievler/İstanbul

Telefon: 0 212 777 71 24

E-Mail: satis@besindestek.com

Besindestek.com Rakiplerine Göre Avantajları

Alanında yetkin olarak tanınan 46 markayı bünyesinde barındıran Besindestek, hem marka hem de ürün kategorisi zenginliği ile sporcular için önemli bir avantajı arz ediyor. Türkiye’de her yerde bulunamayacak markalara ev sahipliği yapan firma üstelik bu markaların geniş ürün gamlarına da sitesinde yer veriyor.

Fiyat konusunda ilk etapta oldukça düşük bir çıtayı benimseyen Besindestek son dönemde aynı şekilde fiyat avantajına sahip olmasa da yine de piyasadaki birçok firmaya kıyasla iyi fiyatlar teklif ediyor diyebiliriz. Dahası kargo ücreti olmaması ve kapıda ödeme opsiyonunda ek ücretin talep edilmemesi maliyet avantajını getiriyor diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Aminocu.com Hakkında Yorum & İnceleme
besindestek.com ürünler

Firmanın web sitesi üzerinde sporcuların doğru ürünleri kolayca bulabilmesi adına hazırlanmış olan “kullanım amacınız” sekmesi beğeniliyor diyebiliriz. Kişi kendi arayışına uygun marka ve ürünleri amacına göre sıralayabiliyor. Seçilen ürünlerin ekranında ise ürün içeriğinin yanı sıra çeşitli önemli bilgilere yer veriliyor. Bu tip uygulamalar son dönemde birçok supplement sitesi arasında moda haline gelmiş olsa da kaliteli içerik konusunda Besindestek’in bir adım önde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Neticede alanında 15 yıl tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanan site, içerik olarak kaliteli yaşamı destekleyen verilere sahip.

Besindestek.com Değerlendirme ve Yorumlarımız

Sporcular açısından artık besin takviyesi ürünlerine ulaşmak, baş kaşımak kadar kolay. Bu anlamda hem satış platformlarının sayısının her geçen gün arttığı modern dönemi hem de sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanan kitlenin artışını dikkate aldığımızda Besindestek, alanında oldukça kaliteli bir izlenime sahip. Firma sadece ürün satışı odaklı olmamanın yanında deneyimli bir kadro tarafından kurulmuş olmanın artısına sahip. Haliyle sadık müşteri kitlesini de kazanmak konusunda zorluk çekmemiş. Tüm özellikleriyle biz de bu nedenle Besindestek’i tercih edilebilir supplement siteleri arasında rahatlıkla gösterebiliriz.

besindestek.com mağaza

Dünya çapında satış başarısı yakalamış birçok markanın Türkiye’de kolay kolay bulunamadığını biliyoruz. Markalar bulunsa dahi, her ürünü Türkiye’de satılırken görmek mümkün olmuyor. Besindestek, kırktan fazla markanın ürünlerini web sitesinde sporcularla buluşturuyor ve markaların merak edilen ürünlerine de sitesinde yer veriyor. Bu durum yeni ürünleri denemek ve kendisi için alternatif ürün arayanlar için oldukça iyi bir durum.

Satış başarısı konusunda firmanın olumsuz bir yansımasının olmadığını görüyoruz. Genel müşteri kitlesinin olumlu dönüşlerini kazanmış olan firma, bizden de sahip olduğu temel yetenekleri ile bir yıldızı aldı diyebiliriz.

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ