Online olarak supplement satışı yapan firmalar arasında yer alan Aminocu.com, sektörde gelişmekte olan firmalardan. Perakende satış mağazası ile de hizmet vermekte olan Aminocu’nun gelişimi ürün gruplarındaki gelişmelere paralel olarak devam ederken, yakın zamanda en başarılı isimler arasında yer almayı başarabileceği de bir gerçek.

Aminocu.com Kuruluş Yılı ve Misyonu

2011 yılında temelleri atılan Aminocu, 7 yıldır sektörde çalışmalarını sürdürmekte. Başta protein tozu olmak üzere, sporcuların gelişimlerinde ihtiyaç duydukları takviye edici besinleri online olarak satışa çıkaran firma, kısa süre sonra perakende mağazasını da İstanbul’da açmış. Hem e-ticaret hem de perakende satış ile dünya markalarını sporcularla buluşturmaya devam eden Aminocu’nun bu alanda kalabalık bir ürün grubuna sahip olması ise sporcular açısından arzu edilen ender markaların da keşfedilmesine olanak tanıyor.

aminocu.com

Sunucu sistemlerindeki veri saklama hassasiyetini en üst seviyede tutan firma, kullanıcıların elektronik ortamda gerçekleştirdikleri alışveriş esnasında paylaştıkları bilgileri şifreli ortamlarda korumakta. Bu anlamda da güvenlik prosedürlerinde yüksek kalite standartlarını misyon edinen firma, sipariş veren kişilerin gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlıyor.

Aminocu.com Güvenilir mi?

Aminocu, ürün tedariği ve veri güvenliği açısından güvenilir bir firma. Piyasadaki 7 yıllık sanal tecrübesinin yanında perakende satış mağazasıyla da sektörde deneyimli hale gelen Aminocu’nun müşteri ilişkilerinin genel anlamda olumsuzluk içermediğini görüyoruz. Müşterilerine sipariş ettikleri ürünleri zamanında ve doğru bir şekilde teslim ederek beğeni toplayan firma ilk paragraflarda da işaret ettiğimiz üzere gelişmekte olan bir firma ve çok daha iyi standartlar vaad edecektir.

Firma web sitesi üzerinde kadrolu olarak birlikte çalıştığı uzmanlar aracılığıyla online olarak müşterilere bilgilendirme hizmeti sunmaktadır.

Web sitesi üzerinden siparişi verilebilen tüm ürünler için firma %100 orijinallik garantisi vermekte ve

İlginizi Çekebilir:  Gym-market.com Hakkında Yorum & İnceleme

Aminocu.com Kargo, Gönderim & İade Politikası

Aminocu.com adresi üzerinden verilen ürünlerde firma kargo ücreti talep etmemekte. Hafta içi 16:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargolayan firma bu anlamda beklenen ürünleri ulaştırmak konusunda iyi bir hız performansına sahip. Siparişi 16:00’dan sonra verilen ürünlerin kargoya teslimatı takip eden ilk iş gününde gerçekleşir.

Sipariş edilen ürünün kargoya verilmesinden önce müşterinin siparişi iptal etmesi halinde tahsil edilen ücret 10 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

aminocu.com

Satın alınan ürünün sevkiyat esnasında hasar almış olması ihtimaline karşı kullanıcı ürünü kargo görevlisinin huzurunda kargo ambalajından çıkarmak suretiyle kontrol etmeli ve eğer bir hasar söz konusuysa hasar tespit tutanağı tutturarak ürünün değişimini talep etmelidir. Aksi halde mesuliyet kullanıcıya aittir.

Aminocu.com Satış Noktaları ve Mağazalar

Aminocu – Esenyurt Şubesi

Adres: Şehitler Cad. Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1997. Sokak Aminocu Shop Beypalas, 34515 Esenyurt/İstanbul

Aminocu.com Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

http://www.aminocu.com/

Adres: Şehitler Cad. Barboros Hayrettin Paşa Mah. 1997. Sokak Aminocu Shop Beypalas, 34515 Esenyurt/İstanbul

Telefon: 0 549 776 51 75

E-Mail: info@aminocu.com

Aminocu.com Rakiplerine Göre Avantajları

Aminocu, hediye konusunda oldukça cömert bir supplement satış firması. Kullanıcılara özel paketler ve hediye ilave edilmiş ürün opsiyonlarıyla kendisini kulvarındaki supplement satıcılarından ayrı bir yere koymayı başarıyor.

Supplement ürünlerinin maliyeti yüksek ürünler olduğunu bilen firma, havale ve EFT yollarıyla ödeme işlemini gerçekleştiren kullanıcılarına %5’lik indirim sunuyor. Bu indirim tüm ürün ve tüm ödeme tutarları için geçerli olup, özellikle kalabalık ürün sepeti ile sipariş verecek olanlar için bir hayli avantajlı oluyor.

Firmanın özel günlerde ve dönemlerde ilan ettiği kampanyalardan yararlanarak, satın almak istediğiniz ürünleri cazip fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Aslında bu tip uygulamalar neredeyse tüm supplement satıcıları tarafından gerçekleştiriliyor ancak Aminocu’nun bu alanda bir nebze daha cazip imkanlar sunduğunun altını çizebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Fitbull.com Hakkında Yorum & İnceleme

Aminocu.com Değerlendirme ve Yorumlarımız

Besin takviyesi ürünlerinin bilhassa döviz kurlarındaki dalgalanmalara bağlı olarak fiyatlarının yükseldiği son dönemi baz aldığımızda, Aminocu bu dönemi avantajlı kılan bir firma olarak öne çıkıyor. Hem perakende mağazasıyla hem de online satış sitesiyle fiyat yönünden cazip olduğunu düşündüğümüz sitede üstelik oldukça kaliteli bir marka gamı var.

aminocu.com mağaza

Ücretsiz kargo uygulamasında fiyat sınırının olmaması bizim açımızdan firmayı bir adım daha öne çıkarıyor. Çoğu firma belirli bir harcama sınırı sonrasında kargo için ücret almazken, Aminocu tüm siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor.

Firmanın avantajlarında da işaret ettiğimiz üzere Aminocu hediyeler konusunda oldukça cömert. Sabit olarak bir süredir uyguladığı 250 TL ve üzeri alışverişler için 3 hediye ürün kampanyası özellikle bu anlamda firmayı müşteriler açısından sıcakkanlı kılıyor demek yanlış olmaz. Aminocu.com adresi üzerinde ürünlerin yanı sıra bulunan blog imkanından faydalanabilen amatör sporcular, blog platformu üzerinden spor faaliyetleri ve besin takviyeleri hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabiliyor. Alanında uzman bir kadroyla hizmet vermekte olan Aminocu’nun blog sekmesi de yine siteyi canlı ve dikkat çekici kılan özelliklerden.

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ