Türkiye’nin belli başlı supplement satıcıları arasında yer alan Aloprotein.com, 15 yıllık tarihinde büyük yeniliklere imza atarak Türkiye’de çok kalabalık bir kitlenin tüketim alışkanlıklarını değiştirerek, vücut geliştirme ve fitness alanında başarılı bir platform olmuş.

Bir dönem tamamen e-Ticaret üzerine kurulu bir firma olan Aloprotein.com, yakın tarihte perakende satış şubesini de açmıştır ve Türk sporcular için sunduğu sponsorluklar ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Hemen Protein Tozu Çeşitlerini Keşfedin! >

Aloprotein.com Kuruluş Yılı ve Misyonu

Aloprotein.com, 2013 senesinde Ömer Karakol ve kardeşleri tarafından online supplement satış sitesi olarak kurulmuştur. Hem yurt içi hem de yurt dışı ürün satışları yapmaya başladığı günden beri büyük sıçramalar yakalayan firma, son 4 senelik periyod içerisinde kurduğu sosyal ağ sayesinde başarısını katlamış. Bu süreçte hem müşteri portföyünü hem de sadık kitlesini genişleten firma Türkiye’de supplement kullanım kültürünü yeniden yaratmıştır. Firma 12 yıllık serüvenin sonunda ilk perakende satış şubesini 2015 senesinde İzmit’te açmıştır.

Reklam

aloprotein hakkında inceleme yorum

Aloprotein.com Güvenilir mi?

Türkiye’de sporcu besinleri alanında ilklere imza atan bir platform olması nedeniyle Aloprotein.com sahip olduğu bu ünvanı kaybetme riskini hiçbir zaman almamış. Firmanın distribütörlük yaptığı markaların yanı sıra satışa sunduğu tüm ürünler orijinallik garantisi ile tüketicilere ulaştırılıyor ve teslimat konusunda da oldukça iyi bir hız performansı gösteriyor. Hız konusunun yanında teslimatta hatalı yahut eksik ürün gibi sorunlar da yaşanmıyor. Bu yönlerden bakıldığında Aloprotein’in, sporcular açısından güvenle tercih edilebilecek bir supplement satış sitesi olduğu söylenebilir.

Aloprotein.com Kargo, Gönderim & İade Politikası

Aloprotein.com üzerinden hafta içi 17:00’a kadar ve hafta sonu 12:00’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Firmanın online olarak sipariş edilen ürünler için kapıda ödeme, EFT, havale, kredi kartı opsiyonları bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Supplementler.com Hakkında Yorum & İnceleme

Firmanın satışa sunduğu ürünler MNG ve Aras Kargo firmaları tarafından kullanıcılara teslim edilmektedir. Siparişi verilen ve ödemesi tamamlanan ürünler kargoya verildiği anda müşterilere takip kodu kısa mesaj ve e-mail yoluyla iletilmekte ve kargolanan ürünün takibi kargo firmaların web siteleri üzerinden sağlanabilmektedir.

Satın alınan üründe teslimat esnasında fark edilmeyen bir problem söz konusu olması halinde, ilgili ürüne dair hatalar ile birlikte fatura ve sipariş numaralarını da beyan eden bir e-mailin bilgi@aloprotein.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen e-mail firma tarafından değerlendirildikten sonra eğer uygun görülürse ürün faturası ile beraber firmaya gönderilerek değişimi sağlanabilir.

aloprotein kargo & iade

Aloprotein.com Satış Noktaları ve Mağazalar

Aloprotein.com-Arastapark

Adres: Yahyakaptan Mahallesi, Akasyalar Cd., 41050 İzmit/Kocaeli

Aloprotein.com Online Satış Sitesi ve İletişim Bilgileri

Website: https://www.aloprotein.com/

Adres: Yenişehir Mah. Derya Sokak. No: 32/B İZMİT/KOCAELİ

Telefon: 444 76 19

Email: bilgi@aloprotein.com

Aloprotein.com Rakiplerine Göre Avantajları

Türkiye’de supplement satışının ilk defa online olarak satışa sunulmasına ön ayak olan firmalardan birisi olan Aloprotein.com, doğal olarak öncülüğünü tarihinden alıyor. E-Ticaret sistemlerinin henüz yükseliş gösterdiği bir dönemde, Türkiye’nin yeni yeni tanıştığı supplement ürünlerini satmayı hedefleyen firma doğal olarak büyük bir çalışma eforu ortaya koymuş ve bu süreçte tamamen orijinal bir yüz olmayı başarmış. Bu noktada firmanın en büyük avantajının orijinal ve kaliteli ürün olduğunu söyleyebiliriz. Birçok markanın distribütörlüğünü üstlenen firma, tedarik ettiği ürünler için %100 orijinallik ve memnuniyet garantisi veriyor.

Aloprotein.com’un bir diğer önemli avantajı ise firmanın web sitesinin sadece sporcu besinleri satan bir platform olmaması. Bir ürünü satın almak üzere, ürünün sayfasına ilerlediğinizde satın almayı düşündüğünüz ürüne dair hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri keşfedebiliyorsunuz. Kullanım şekli, ürünün ne işe yaradığı, nelere dikkat edilmesi gerektiği, porsiyon maliyeti ve daha birçok spesifik bilgi ürünlerin sayfasında tek tek ve düzenli bir şekilde açıklanmış. Böylelikle bir ürünü satın almadan önce aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabiliyorsunuz. Dahası firma bu ürün ekranlarında kullanıcıların yorum yapabilmesine olanak tanımış ve böylelikle de bir ürünü satın almadan önce diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabiliyor ve ürününüzü kullandıktan sonra yorumunuzu yapabiliyorsunuz. Bu tarz şeffaf bir satış sitesi yaratmak cesareti gösteriyor olduğu için Aloprotein.com’un piyasadaki en önemli avantajı hanesine yazdırdığını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Supplementler.com Hakkında Yorum & İnceleme

aloprotein logo

Firmanın satışa sunduğu birçok üründe doğrudan yetkili distribütörlük ilişkisi bulunduğundan fiyatların piyasa geneline göre uygun olduğu görülüyor. Bu durumda pek tabii ki maliyet yönünden firmanın rakiplerine kıyasla avantajlı olmasını sağlıyor.

Aloprotein.com Değerlendirme ve Yorumlarımız

2003 senesinde supplement satışı alanında ilk defa online olarak Türk sporculara merhaba diyen Aloprotein.com, kısa sürede fitness ve vücut geliştirme alanlarıyla ilgilenen kişileri etrafına toplamayı başardı. Bu süreçte sadece ürün satışını değil, sporcuların birbirleriyle deneyimlerini ve kaliteli yaşam tarzlarını paylaşmalarını da mümkün kılan Aloprotein kurucuları doğal olarak bir topluluk platformu olma yolunda emin adımlarla ilerledi. Bu alanda 2015 yılında çıta atlayarak sosyal ağ yaratmayı başaran Aloprotein, son dönemde de başarısını yukarı çıkarmayı ihmal etmedi. Bugünse artık Türkiye’de supplement tedariği konusunda en güvenilir ve en başarılı firmalardan birisi olarak adından söz ettirmeyi başarıyor.

Türkiye’nin son 5 senelik süre içerisinde spor salonu kültürü tamamen gelişti ve oldukça kalabalık bir kitle artık sporcu besinleri ve takviye edici gıdalar hakkında bilgi sahibi. Ancak konu sağlık olunca, kişilerin kafaları karışmıyor değil. Bu nedenle de Aloprotein’in satışa sunduğu her ürün ve her ürünü sağlayan firma hakkında sağladığı kapsamlı bilgiler sektöre yeni bir soluk getirdi. Sporcuların kullandıkları ürünler hakkında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi önden sunması ve ürünlerin satışında şeffaf bir görünümün yaratılması Aloprotein’i bizim de çok sevmemize neden oldu. Bir de firmanın 15 yıllık tarihinde orijinallik ve kaliteli ürün tedariği konusunda gösterdiği performans dikkate alınırsa, bizce supplement ürünü sipariş etmeden önce ziyaret etmeniz gereken ilk sitelerden birisi olduğunu söylememiz yanlış olmaz.

2 YORUM

YORUMLAR

LÜTFEN YORUMUNUZU GİRİNİZ
LÜTFEN ADINIZI GİRİNİZ